• +48 (41) 362-54-00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty z udziałem kieleckich Inspektorów

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym w dniu 26 maja 2019 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim Inspektorzy z WITD Kielce uczestniczyli w warsztatach szkoleniowo – doskonalących z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz problematyki dotyczącej publicznego transportu zbiorowego.

W warsztatach wzięli również udział funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świętokrzyskiej Policji, min.  z Komend Powiatowych Policji z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Opatowa.

Tematyka omawianych zagadnień dotyczyła czasu pracy kierowców, zmian w ustawie o transporcie drogowym (w tym taryfikatora do ustawy), a także stanu technicznego pojazdów oraz ich niezbędnego wyposażenia.

Zajęcia spotkały się z dużą aprobatą oraz ogromnym zainteresowaniem uczestników, w wyniku czego uzyskaliśmy zapewnienie od organizatora przedsięwzięcia Pana Stanisława Wodyńskiego - Prezesa Świętokrzyskiego Oddziału Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji - o konieczności prowadzenia tego typu szkoleń w przyszłości, na które zapraszani będą przedstawiciele Świętokrzyskiego WITD.


© 2019 All Rights Reserved