Trzy przeładowane pojazdy
24/08/2022
Kontrole autobusów przewożących młodzież szkolną
06/09/2022

Rodzinny piknik

Na pełen atrakcji piknik rodzinny zaprasza wojewoda Zbigniew Koniusz w najbliższą sobotę, 27 sierpnia.

O szczegółach poinformowano podczas konferencji prasowej z udziałem partnerów tego wydarzenia.
Akcja „Wojewoda dzieciom” odbędzie się w godzinach 13.00-18.00 na placu przed budynkiem Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. – Razem z naszymi milusińskim przeżywamy okres końca wakacji i powrotu do szkoły. Coś się kończy i coś się zaczyna, ale szkoła to też fajne miejsce, gdzie można zdobyć wiedzę i zawrzeć nowe przyjaźnie. W najbliższą sobotę spotkajmy się przy urzędzie wojewódzkim rodzinnie, by spędzić czas na dobrej zabawie. Serdecznie zapraszam – mówił wojewoda.

Sobotnie spotkanie – organizowane z okazji końca wakacji – to propozycja dla tych, którzy chcą spędzić czas wspólnie ze swymi najbliższymi przy wspaniałej atmosferze. Dzieci mogą liczyć na mnóstwo darmowych atrakcji, a wśród nich m.in. dmuchańce, suchy basen z kulkami, żyroskop, gry i zabawy z dawnych lat, kącik dla maluchów, a także pokazy strażackie, pokazy karate, stoiska wojska, służb mundurowych oraz smakołyki: pop corn i wata cukrowa.

W przedsięwzięcie wojewody włączyli się partnerzy: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Wojewódzka Policji, Straż Graniczna, Areszt Śledczy, 10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej, Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, Straż Miejska, Centrum Powiadamiania Ratunkowego, Dyspozytornia Medyczna, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego, Wodociągi Kieleckie, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Skip to content